niedziela, 3 maja 2020

Prolog...

To była piękna noc,tylko Ty i ja w blasku księżyca i pięknych gwiazd. W tedy miałam nadzieję, że w końcu mnie weźmiesz w swoje ramiona i pocałujesz. Lecz tego nie zrobiłeś wolałeś patrzeć w przestrzeń gdzie nie ma blasku i mówić mi rzeczy o których nawet się nie interesowałam...


  W sadzacie to jestem Ania i pochodzę z małego miasteczka, nie mam jeszcze skończonych  18 lat ale mogę wam opisać moją własną opowieść...